-7%



460,68 ₴
428,44 ₴
Про товар
Нашийник Trixie поліуретановий, що світиться USB «Flash» XS-S 35 cм / 7 мм (рожевий) - це розробка знаменитого німецького бренду товарів для тварин Trixie, яка являється обов'язковою складовою амуніції для собак. Якісна і стильна прикраса може допомогти вашому вихованцеві почувати себе у безпеці і надати його зовнішньому вигляду стилю!
Основні переваги нашийника:
Нашийник незамінний для виведення собаку на прогулянку. При втраті люди будуть бачити, що пес втрачений, що прискорить знаходження. До нашийника кріпиться повідець, додатково підвищуючи безпеку. Нашийник плавно регулюється на шиї, дозволяючи забезпечити вихованцеві максимальний комфорт.
Характеристики:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Рожевий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нашийник |
| Розміри | |
| Обхват шиї | 35 см |
| Ширина | 7 мм |