-7%



309 ₴
287,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Відмінною альтернативою нашийника може виступати Шлейка з повідцем для кошенят Trixie нейлон «Kitty Cat» (кольори в асортименті). Розробка знаменитого німецького бренду товарів для тварин Trixie чудово допомагає як для прогулянок, так і для дресирування. Тип кріплення набагато безпечніше, ніж у нашийника, а в деяких умовах, коли нашийник використовувати не можна через травми, шлея залишається єдиним рішенням. Шлея рівномірно розподіляє навантаження на тіло вихованця, через що виключає можливість травмування.
Основні переваги шлеї:
Крім усього іншого, на шлеї можна розмістити інформацію про вихованця, що допоможе повернути тварину в разі втрати. Шлея швидко стане найбільш затребуваним предметом амуніції для вашого вихованця, а прогулянки і тренування відкриються для вас по новому.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шлейка |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Обхват грудей | 33 см |
| Обхват шиї | 21 см |