


150,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Нашийник Trixie Premium – улюблена класика. Він зручний і практичний у використанні. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей нашийник гарантує довговічність і надійність. Регульована довжина дозволяє легко підлаштувати нашийник під розмір вашого улюбленця, забезпечуючи надійну фіксацію.
Нашийник Trixie Premium доступний у різних кольорах та розмірах, щоб ви могли підібрати той, який найкраще підходить вашому песику та вашому стилю.
Матеріали: ремінна стрічка
Розмір: S–M, 30–45 см 15 мм
Колір: аква
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Нашийник |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Обхват грудей | 30 см |
| Обхват шиї | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |