-7%119 ₴
110,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Нашийник для собак Trixie "Premium" нейлон, XS–S: 22–35 см/10 мм, фуксія - це розробка відомого німецького бренду товарів для тварин Trixie, яка являється обов'язковою складовою амуніції для собак. Якісна і стильна прикраса може допомогти вашому вихованцеві почувати себе у безпеці і надати його зовнішньому вигляду стилю!
Основні переваги нашийника:
Нашийник незамінний для виведення собаку на вулицю. При втраті люди будуть бачити, що пес втрачений, що прискорить знаходження. До нашийника кріпиться повідець, додатково підвищуючи безпеку. Нашийник зручно регулюється на шиї, дозволяючи забезпечити вихованцеві максимальний комфорт.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Нашийник |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Фуксія |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Обхват грудей | 22 см |
| Обхват шиї | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |