-7%
1 280 ₴
1 190,40 ₴
Про товар
Шлея Trixie Premium трекінгова ідеально підходить для щоденних прогулянок з улюбленцем, гарантуючи вам надійний контроль, а песику – безпеку. Вона виготовлена з міцної ремінної стрічки, має м'яку оббивку по всьому колу. Ремінці на шиї та животі регулюються, що дає можливість підігнати шлею під індивідуальні розміри собаки. Є додаткове кільце для кріплення повідця в області грудей і петля для кріплення жетона або мигалки.
Відповідає вимогам щодо добробуту тварин відповідно до розділу 18 (AT).
Матеріали: ремінна стрічка
Розмір: L, 70–85 см/25 мм
Колір: синьо-сіра
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шлейка |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Обхват грудей | 70 см |
| Обхват шиї | 85 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |