-7%684 ₴
636,12 ₴
Про товар
Відмінною альтернативою нашийника може бути Шлея-вісімка "Premium", L-XL: 75-120 см / 25 мм, графітовий. Виріб відомого виробника товарів для тварин чудово допомагає як для прогулянок, так і для дресирування. Тип кріплення набагато безпечніше, ніж у нашийника, а в деяких умовах, коли нашийник використовувати не можна через травми, шлея залишається єдиним рішенням. Шлея рівномірно розподіляє навантаження на тіло вихованця, через що виключає можливість отримання травм.
Основні переваги шлейки:
Крім усього іншого, на шлеї можна розмістити дані про вихованця, що допоможе повернути тварину у разі втрати. Шлея швидко стане найбільш затребуваним предметом амуніції для вашого вихованця, а прогулянки та тренування відкриються для вас за новим.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шлейка |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Обхват грудей | 75 см |
| Обхват шиї | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |