



1 665 ₴
Опис товару:
Зручний та практичний лежак ASKOLD шоколадний 4 — ідеальне місце для відпочинку вашого улюбленця. Завдяки продуманій формі та м’якому наповненню, він забезпечує комфорт навіть для собак великих порід.
Модель виконана у стильному кольорі шоколад, який легко поєднується з будь-яким інтер’єром та є практичним у використанні — менш помітні забруднення та сліди шерсті.
Переваги:
Характеристики:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 130 мм |