




1 719 ₴
Опис товару:
Вишукана форма, міцна і водночас м’яка тканина, комфортна пружна подушка, приємний колір – все це лежак Umbrella. Песик напевно буде задоволений таким зручним місцем для відпочинку, а турботливим петбатькам модель буде до вподоби завдяки надзвичайній практичності – його дуже легко і зручно чистити і прати.
Характеристики лежака Umbrella:
Розмір: 75х55х23 см
Колір: кавовий
Матеріал: меблева тканина, меблевий вельвет, холофайбер, флізелін.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 230 мм |