




1 569 ₴
Опис товару:
Бездоганне поєднання елегантності та комфорту! Лежак DEVID подарує вашому чотирилапому другу справжній релакс. Якісний відпочинок і глибокий сон надзвичайно важливі для фізичного та психічного стану, тож якісний та зручний лежак – це інвестиція в здоров’я та довголіття улюбленця. Модель виготовлена з турботою про хвостиків і водночас дуже практична – подушку та наповнення бортиків можна виймати і прати чохол.
Характеристики лежака Devid:
Розмір: 62х50х19 см
Колір: пісочний
Матеріал: меблева тканина, меблевий вельвет, холофайбер, флізелін.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |