
549 ₴
Опис товару:
Дуже затишний пухнастий лежачок, який можна покласти і в затишному куточку на підлогу, і у крісло чи в інше місце, яке вподобає ваш улюбленець. Лежак Teddy – ідеальний варіант для котів та песиків невеликих порід, які цінують комфорт і полюбляють ніжитися у своєму ліжечку. Наповнювач бортиків та подушки – високоякісний холофайбер. Це сучасний матеріал, легкий, гіпоалергенний, не збивається.
Характеристики лежака Teddy:
Розмір: 48х48х10
Колір: бежевий
Матеріал: штучне хутро, холофайбер, флізелін.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 100 мм |