
1 352 ₴
Опис товару:
Лежак SOFT - втілення ніжності та затишку для вашого улюбленця.
Він схожий на м'яке гніздечко, в якому котам і невеликим собакам буде комфортно відпочивати.
Штучне хутро, з якого виготовлений лежак, дуже приємне на дотик, що робить лежак неймовірно зручним для сну і відпочинку. Ніжні кольори лежака гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.
Усередині лежака - зручна подушка, яку можна виймати і чистити окремо від усього лежака. Силіконовий наповнювач бортиків і подушки - сучасний гіпоалергенний матеріал, який не накопичує пил і не вбирає запахи.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 градусів без застосування агресивних засобів для чищення.
Переваги моделі:
Розміри: 48х48х17
Матеріал: 100% поліестер
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 170 мм |