




2 659 ₴
Опис товару:
Будиночок для собак Trixie Boho – оригінальне поєднання стилю та комфорту для вашого вихованця. Виготовлений з високоякісної канви, цей будиночок має самобутній вигляд, який підкреслить затишок вашого домашнього інтер'єру.
Двостороння подушка забезпечить вашому улюбленцю м'яке та затишне спальне місце.
Неслизьке дно забезпечує стабільність будиночка на будь-якій поверхні. Будиночок розбирається.
Матеріал: бавовна, джутовий бавовняний чохол, поліестер, наповнювач з поліестерового флісу.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 550 мм |