






1 969 ₴
Опис товару:
Будиночок для собак Trixie Livia – це ідеальне поєднання комфорту та стилю для вашого улюбленця. Оксамитовий верх будиночка надає йому елегантності та буде гармонійно вписуватися у будь-який інтер'єр.
М'якеньке хутро в середині будиночка забезпечує вашому пухнастому другові затишок і зручність під час відпочинку або сну. Будиночок збірно-розбірний, що робить його зручним у зберіганні та транспортуванні.
Неслизьке дно гарантує, що будиночок буде стійким і безпечним для вашого улюбленця.
З Trixie Livia ваш собака матиме свій власний затишний куточок, де він зможе відпочити та відчувати себе комфортно, а ви будете впевнені у його добробуті.
Матеріал: поліестер
Розмири: 38 × 41 × 44 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 440 мм |