
621 ₴
Опис товару:
Приємний колір та універсальний дизайн дозволять розмістити лежак у вашому помешканні, не порушуючи гармонійність інтер’єру. Цупка бавовняна тканина добре чиститься, не накопичує статичну електрику. Наповнювач не вбирає запахи. Подушку можна перевертати оливковим або чорним боком – за настроєм.
Характеристики моделі:
Матеріал: букле, бязь голд, силікон.
Колір: оливковий
Розміри: 50х40х13 см,
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 130 мм |