


576 ₴
Опис товару:
Доступна розкіш! Пухкенький, немов хмаринка, лежак подарує улюбленцю чудовий відпочинок і гарні сни. Приємний колір та лаконічний дизайн зроблять модель родзинкою вашого інтер’єру. А улюбленець буде просто у захваті!
Характеристики моделі:
Розмір: 50х50х10 см
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 100 мм |