
410 ₴
Опис товару:
Картатий простібаний матрацик можна використовувати і вдома, і покласти на сидіння авто, щоб улюбленцю було зручно, і взяти із собою на дачу або на природу. Мартац пружний та зручний, дуже простий у догляді. Бавовняна тканина не електризується і добре чиститься.
Характеристики моделі:
Розмір: 80х60х10 см
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 100 мм |