


1 424 ₴
Опис товару:
Ортопедичний матрац з ефектом пам’яті Мedi Sleep Memory – це здорові суглоби, солодкий сон та чудове самопочуття вашого улюбленця.
Наповнювач матрацу – в’язкоеластична піна з ефектом пам’яті MemoryFoam – повторює форму тіла улюбленця і забезпечує анатомічно правильне положення хребта та суглобів під час відпочинку або сну.
Матрац Мedi Sleep Memory особливо сподобається улюбленцям:
М’який чохол дарує комфорт та затишок. Чохол виготовлений з плюшу та меблевої тканини – приємних на дотик матеріалів практичного кольору. Застібка-блискавка дозволяє за потреби знімати чохол і прати. Прати сам матрац не можна!
Переваги моделі:
Розміри: 66х46х4
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 40 мм |