



856 ₴
Опис товару:
Затишний і м'який куточок для вашого улюбленця! Будиночок для котів та невеликих собак – зручний, бюджетний і практичний варіант місця відпочинку.
Переваги:
Лежак стане «родзинкою» інтер’єру.
Подаруйте улюбленцю такий будиночок – його радості не буде меж!
Матеріал: бязь, поролон
Рекомендації: прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 260 мм |